Корзина
127 отзывов
 • picture 1

  Портмоне і зажими, матова шкіра (Crazy Horse)

  Крейзі Хорс (Crazy horse)

  Натуральна шкіра Крейзі хорс (Crazy horse) - це вид високоякісної шкіри підвищеної міцності, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс», нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста. Незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби. Колір покривної суміші темніше, ніж фоновий колір краста. В результаті шкіра набуває властивість змінювати колір в місцях вигину, залома або натягу - освітлюватися. Краї виробів з такої шкіри можуть виготовляти без обробки в "обрізання".

  Особливості:

  ● Відмінна зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим. Але це плюс цієї шкірі, тому що вони надають їй шарм «старовини». Подряпини легко при бажанні видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною). При необхідності можна затемнити потрібні вам ділянки шкіри шляхом додаткового натирання воску за допомогою вовняної повсті.

  ● Лицьова поверхня цієї шкіри матова. Шкіра не блищить.

  ● М'якість - по тактильним відчуттям шкіра дуже приємна.

  ● Чутливість - матеріал дуже чуйно реагує на все, з'являється вінтажний вид, а виріб набуває ексклюзивний дизайн. З такими "візерунками", як у вас, точно ні в кого не буде.

  ● Регенерація - з часом crazy horse шкіра трохи відновлює свій початковий вигляд, подряпини стають не такими помітними.

  ● Водостійкість - завдяки внесенню в структуру шкіри досить великої кількості жирів і тугоплавких восків, шкіра має водовідштовхувальний ефект. Однак випробовувати його зайвий раз не слід.

  ● Легкий "ремонт" - якщо хочете позбутися від зовнішніх дефектів, досить провести пальцем по ним. Це, звичайно, не замша, але структура дозволяє шкірі самій позбавлятися від пошкоджень.

  1 2 ... 4